Április 2-án tartjuk az autizmussal élők világnapját. Ez a nap az elfogadásra és a megértésre hívja fel a figyelmet, így intézményünk előkertjében egész hétvégén kék virágok pompáznak.

Sportfoglalkozás
Jó idő beköszöntével Család-és Gyermekjóléti Szolgálatunk megtartotta már-már szokásosnak mondható sportfoglalkozását.








