Idősek Klubja tagjai számára az egészség életmód tudatosítása jegyében a mai napon körtét, almát és banánt fogyasztottunk, hiszen „Minden nap egy alma az orvost távol tartja!”

Sportfoglalkozás
Jó idő beköszöntével Család-és Gyermekjóléti Szolgálatunk megtartotta már-már szokásosnak mondható sportfoglalkozását.






