Idén is megrendezésre került az Idősek Klubja karácsonyi ünnepélye. Sok-sok finomsággal és ünnepi műsorral! Köszönjük a Gönyűi Kék Duna Óvoda és Bölcsőde óvodásainak a csodálatos műsort, a szívhez szóló ajándékot és kedves vendégeinknek, hogy gondoskodtak a klub tagok számára az ünnepek alatt is elengedhetetlen vitaminpótlásról, hiszen sok-sok kiló finom déligyümölcsöt és almát hoztak időseinknek.

Sportfoglalkozás
Jó idő beköszöntével Család-és Gyermekjóléti Szolgálatunk megtartotta már-már szokásosnak mondható sportfoglalkozását.










