Ezért az Idősek Klubja tagjai grillkolbászt készítettek, amit különböző zöldségek és főtt tojás kíséretével fogyasztottak el a délelőtt folyamán . A hangulat fergeteges volt.

Sportfoglalkozás
Jó idő beköszöntével Család-és Gyermekjóléti Szolgálatunk megtartotta már-már szokásosnak mondható sportfoglalkozását.









