
A mai nappal véget ért a 65 év felettiek számára szervezett ingyenes számítógépes képzésünk
A mai nappal véget ért a 65 év felettiek számára szervezett ingyenes számítógépes képzésünk, mely az Önkormányzat és a GSZAI – Gönyűi Szociális Alapszolgáltatási Intézmény közös szervezésében valósulhatott meg.






