
Adományt kaptunk
Kedves adományozónk, Pozsgai Veronika, alpolgármester asszony az intézményünk Idősek Klubjának vérnyomásmérőt, cukormérőt és pulzoximétert adományozott.

Kedves adományozónk, Pozsgai Veronika, alpolgármester asszony az intézményünk Idősek Klubjának vérnyomásmérőt, cukormérőt és pulzoximétert adományozott.

Húsvéti díszbe öltöztettük intézményünk udvarát az Idősek Klubja tagjaival, mely hatékony munka után jött a jól megérdemelt zsíros kenyér parti.


Intézményünk Család- és Gyermekjóléti Szolgálata idén is megrendezte farsangi kreatív foglalkozását.

Idősek Klubja vendége Szabó Péter Gönyű település közterület-felügyelője volt!


Idősek Klubja tagjai színesebbnél színesebb programokon vesznek részt.

Nagyon várjuk a végeredményt!
© 2020 – Gönyűi Szociális Alapszolgáltatási Intézmény – Minden jog fenntartva | Készítette: Hernyák Gábor e.v. – WordPress & Elementor Pro